Perfekt Design

Łękawica: Dwa dni z zabawą i sportem

Wójt gminy Łękawica Tadeusz Tomiczek, Gminny Ośrodek Kultury oraz Ludowy Klub Sportowy Orzeł Łękawica zapraszają na Dni Łękawicy. Dwudniową imprezę zaplanowano na weekend 20-21 lipca. Będzie się działo!

Sobotni program rozpocznie Turniej Wiosek (16.00, amfiteatr w Łękawicy). Przedstawiciele każdego z pięciu łękawickich sołectw wezmą udział w pięciu zabawnych konkurencjach. Ich zmagania oceni jury. Nagrodą będą czeki pieniężne.

Drugi punkt programu to występy artystyczne, podczas których zaprezentują się wszystkie gminne formacje m.in. Orkiestra Dęta Beskid, Grupa Śpiewacza Conviva, Kapela Spod Czoha oraz Chór Gospel God’s way.

O 19.00 widzów zgromadzonych w amfiteatrze rozbawi pierwsza z gwiazd wieczoru, czyli Kabaret OT.TO. Występ drugiej gwiazdy – zespołu Grupa Furmana – rozpocznie się o 20.30. Dzień zakończy się zabawą pod gwiazdami pod przewodnictwem didżeja.

Niedziela upłynie pod znakiem zmagań sportowych. Na boisku obok Zespołu Szkół w Łękawicy młodzicy zmierzą się podczas Turnieju Piłkarskiego o Puchar Władysława Mrózka. Z kolei seniorzy staną w szranki w Rozgrywkach Piłkarskich o Puchar Wójta Gminy. Pierwszy konkurs rozpocznie się o 9.00, drugi o 15.00.

Wstęp jest bezpłatny.

20/07/2019

Harmonogram

Data:
beskidzka_tv