Perfekt Design

Łękawica: Pobiegną dla o. Tomaszka

Trwają zapisy na Bieg Memoriałowy im. błogosławionego ojca Michała Tomaszka, który odbędzie się w sobotę, 21 września, w Łękawicy. Formularz zgłoszeniowy – dostępny na stronie internetowej lekawica.com.pl – należy wysłać na adres gok@lekawica.com.pl lub dostarczyć go osobiście do Gminnego Ośrodka Kultury w Łękawicy przy ulicy Wspólnej 24, pokój nr 35 – do 16 września.

Zbiórka zawodników nastąpi o 9.30 obok Zespołu Szkół w Łękawicy. Bieg zacznie się o 10.00. Biegacze zmierzą się z czterema trasami, pomyślanymi dla określonych grup wiekowych oraz trasą pamięci (bez ograniczeń wiekowych) i fair play (podopieczni Stowarzyszenia Dzieci Serc z Radziechów-Wieprza).

Honorowy patronat nad imprezą objęli franciszkanie z Rychwałdu, proboszcz parafii św. Michała Archanioła w Łękawicy oraz wójt gminy Łękawica. Biegowi będzie towarzyszyć akcja oddawania krwi, od 9.00 do 13.00, pod Urzędem Gminy.

Organizatorzy dopuszczają możliwość rejestracji zawodników w dniu imprezy, między 9.00 a 9.30, w miejscu zbiórki biegaczy, czyli obok ZS w Łękawicy.

Regulamin biegu – tutaj.

21/09/2019

Harmonogram

Data:
Czas:
beskidzka_tv