Renault LCV

Łękawica: Wycieczka w Małe Pieniny

LKS BESKID Kocierz – Sekcja Turystyczna zaprasza swoich członków – oraz osoby zainteresowane – do udziału w wycieczce na Wysoki Wierch w Małych Pieninach.

Zaplanowano ją na wtorek, 2 lipca. Wyjazd o 5.00 z parkingu przed kościołem w Łękawicy (ulica Wspólna). Wyjście na Wysoki Wierch zacznie się w miejscowości Szlachtowa. Powrót nastąpi tego samego dnia, około 17.00-18.00.

W programie m.in.: wyjście na szczyt, zejście do schroniska “Pod Durbaszką”. Po przerwie zejście do miejscowości Jaworki oraz zwiedzanie okolicy. Długość trasy wynosi około 12 km. W drodze powrotnej obiad w Pensjonacie Wolski.

Obowiązuje ubiór sportowy, buty przeznaczone do wędrówek górskich. Każdy uczestnik musi posiadać ważny dokument tożsamości (strefa nadgraniczna) oraz posiadać stosowne ubezpieczenie (to ostatnie nie dotyczy członków Klubu oraz PTTK).

Zapisy do soboty, 29 czerwca. Szczegółowe informacje u opiekuna sekcji i przewodnika beskidzkiego Wiesława Pasko tel. 794 75 15 85.

Koszty transportu dla członków sekcji to 40 złotych od osoby (w tym m.in obiad). Dla uczestników spoza Klubu wynosi on 60 złotych. Płatne przy zapisie. Chętni spoza sekcji będą zapisywani na zasadzie dopełniania wolnych miejsc.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy. W przypadku złej pogody termin wypadu może zostać zmieniony.

02/07/2019

Harmonogram

Data:
Czas:
Meblux