Lewiatan_maj3

Łękawica: Wyjazd w Pieniny. Trwają zapisy

LKS “BESKID” Kocierz – Sekcja Turystyczna zaprasza wszystkich swoich członków – oraz osoby zainteresowane – do udziału w wycieczce w Pieniny w dniach 13-15 września.

Planowany wyjazd: 13 września o 05.30 z parkingu przed kościołem w Łękawicy przy ul. Wspólnej.

Planowany powrót: 15 września w godzinach późno popołudniowych.

W programie m.in.: aktywny wypoczynek, wyjścia w Pieniny i zwiedzanie okolicy (wyjście na Trzy Korony, Sokolica o poranku, Wysoka, Wysoki Wierch i Wąwóz Homole, rejs statkiem po Zalewie Czorsztyńskim). W przypadku złych warunków atmosferycznych zwiedzanie Zamku Dunajec, siedziby Pienińskiego Parku Narodowego i Czerwonego Klasztoru.

Obowiązuje ubiór sportowy, buty turystyczne przeznaczone do wędrówek górskich. Każdy uczestnik musi posiadać ważny dokument tożsamości (strefa nadgraniczna) i stosowne ubezpieczenie (nie dotyczy członków Klubu oraz PTTK).
Zakwaterowanie i wyżywienie: Pensjonat „Wolski” 34-440 Mizerna.

Zapisy do dnia 9 września. Szczegółowe informacje u opiekuna sekcji, Wiesława Pasko, 794-751-585.

Koszty transportu dla członków LKS “BESKID” Kocierz – Sekcja Turystyczna to 260 złotych (płatne przy zapisie).  Koszt dla osób spoza klubu to 360 złotych. Będą oni wpisywani na listę na zasadzie dopełnienia wolnych miejsc.

Cena obejmuje przejazdy autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie, opiekę licencjonowanego przewodnika górskiego i rejs statkiem.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy.

13/09/2019

Harmonogram

Data:
beskidzka_tv