UPJP2 - Rekrutacja 2020

Na początek – Leskowiec

Grupa Młodzieżowa, która niedawno powstała przy Sekcji Turystycznej działającej w ramach LKS Beskid Kocierz wybiera się na swoją pierwszą wspólną wycieczkę Celem jest Leskowiec w Beskidzie Małym.

Wyjście zaplanowano na piątek, 21 czerwca. Mile widziani są także uczestnicy spoza grupy. Wyjazd o 7.00 z parkingu przy ulicy Wspólnej w Łękawicy (przed kościołem). Wędrówka rozpocznie się w Tarnawie Górnej. Klubowicze będą mieli do przejścia trasę liczącą około 10 kilometrów. Powrót nastąpi tego samego dnia, około 14.00.

Uczestników obowiązuje ubiór sportowy i buty przeznaczone do górskich wędrówek. Każdy z nich musi posiadać stosowne ubezpieczenie – chyba, że jest członkiem PTTK, wtedy nie.

Zapisy trwają do wtorku, 18 czerwca. Koszt transportu dla członków LKS Beskid Kocierz wynosi 10 zł od osoby. Opłata dla osób spoza klubu – 20 złotych. Ci ostatni będą zapisywani na zasadzie dopełnienia wolnych miejsc.

Szczegółowe informacje u opiekuna grupy i przewodnika beskidzkiego Wiesława Pasko: 794-751-585. W przypadku kiepskiej pogody wyjście zostanie przeniesione.

21/06/2019

Harmonogram

Data:
Czas:
beskidzka_tv