Sarni_10

Nosowska – na tłusto i basta

NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA
10 marca 2019 ( niedziela), godz. 19:00
Klub KLIMAT, Bielsko Biała ul.Mostowa 5

Bilety : 79 zł – I pula / do wyczerpania /, miejsca stojące
99 zł – II pula. miejsca stojące
dostępne w sieci : BILETYNA.PL
https://biletyna.pl/koncert/Nosowska/Na-tlusto-i-basta/Bielsko-Biala
TICKETMASTER
https://www.ticketmaster.pl/event/10721

NOSOWSKA – NA TŁUSTO I BASTA
Zapraszamy na drugą część trasy koncertowej promującej najnowszy album Katarzyny Nosowskiej „BASTA”. Artystka odwiedzi ponownie Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk i Warszawę, Łódź i po raz pierwszy z nowym repertuarem Bielsko-Białą – bilety na te koncerty są już w sprzedaży
Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza. Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która od maja stała się już bestsellerem.
Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, właśnie ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi – „to najważniejsza płyta”. Nowy materiał można było usłyszeć na żywo podczas, w całości wyprzedanej, jesiennej trasy koncertowej – „NOSOWSKA na tłusto”, teraz zapraszamy na jej drugą, zimową część NOSOWSKA na tłusto i BASTA.

Ja pas! – https://www.youtube.com/watch?v=nW43cYdk7AU

Nagasaki – https://www.youtube.com/watch?v=dIngXupNdVM

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2072840476114556/?active_tab=about

Lokalizacja:

Klub Klimat, ul. Mostowa 5, Bielsko-Biała
10/03/2019

Harmonogram

Data:
Czas:
Aqua