Małopolska Uczelnia Państwowa

Premiera książki – NIE UFAM JUŻ NIKOMU

Szczegóły:

Nazwa Wydawnictwo Kobiece

TRZYMAJĄCY W NAPIĘCIU THRILLER MEDYCZNY AUTORKI „PSYCHOPATY”

Iga, świeżo upieczona matka żyje na granicy świadomości i urojenia. Poddaje się skomplikowanemu leczeniu, nad którym sama pracowała, a które może być dla niej przepustką do normalnego życia.

Choć system dopiero raczkuje, Iga podejmuje leczenie. Zgadza się na wszczepienie w ramię chipu i połączenie go z aplikacją. Jednak od tego momentu zaczynają prześladować ją halucynacje i zaniki pamięci. Do tego na ciele jej ukochanego synka pojawiają się siniaki.
Iga przestaje wierzyć nie tylko w to, co mówią lekarze, ale także jej najbliżsi. Nie wie, czy może wierzyć sama sobie. Czy na pewno oddany mąż pragnie tylko jej dobra? Co jest prawdą, a co wytworem wyobraźni? Czy przyjaciółka faktycznie jest przyjaciółką?

Klaudia Muniak – pochodzi z Dębicy na Podkarpaciu. Absolwentka biotechnologii. Mieszka w Londynie, gdzie przez pięć lat zajmowała się naukowo nanotechnologią. W swoich książkach łączy wiedzę medyczną z tym, co lubi w powieściach najbardziej, czyli wywołującą dreszcz tajemnicą.  “Nie ufam już nikomu” jest jej czwartą powieścią.

Lokalizacja:

Wydawnictwo Kobiece
29/07/2020

Harmonogram

Data:
Aqua