Renault Wektor

Premiera książki – “Północna zmiana”

Szczegóły:

Nazwa Czwarta strona

Burza niszczy to, co słabe, robiąc miejsce na nowe. Na lepsze.

Rok 1980. Inga Piątkowska staje u progu dorosłego życia z niemałym bagażem doświadczeń. Choć od samobójstwa jej przyjaciela minął rok, kobieta wciąż nie może się pogodzić z tą stratą, a tajemnicza śmierć pozostaje niewyjaśniona.

W czasie wyjazdu służbowego Inga poznaje Brinka Speedmana. Kanadyjczyk przyjechał do Polski, aby odwiedzić nieznaną dotąd rodzinę i odnaleźć cenną pamiątkę po pradziadku. Co ciekawe, od pierwszego spotkania mężczyzna nie może się pozbyć wrażenia, że kobieta wygląda dziwnie znajomo.

Gdy Speedman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, Inga zostaje uwikłana w sprawę jego zaginięcia.

Od tej pory każda z trudem zdobywana wskazówka będzie na wagę złota.

Hanna Greń – Urodzona w Wiśle, obecnie mieszkanka Bielska-Białej. Z wykształcenia ekonomistka, do 2014 roku właścicielka biura rachunkowego, niedługo później wydała swoją pierwszą powieść.

Pasjonuje się kryminalistyką, a jej mąż – emerytowany policjant – jest pierwszym recenzentem jej książek. W wolnych chwilach uwielbia spacerować po lesie, najbardziej jesienią, a także haftować i czytać.

Autorka m.in. kryminalnej serii z Dionizą Remańską („Wioska kłamców”, “Więzy krwi”, “Piąte przykazanie”) oraz opowiadania “Czarne niebo” opublikowanego w zbiorze “Awers”.

Lokalizacja:

Czwarta strona
10/02/2021

Harmonogram

Data:
Aqua mobilki