Ekosolar2_desktop

Premiera książki – Winni jesteśmy wszyscy

Szczegóły:

Nazwa Czwarta Strona Kryminału

27 stycznia będzie miała premierę pierwsza książka Bartosza Szczygielskiego wydana w Czwartej Stronie Kryminału.

Winni jesteśmy wszyscy to thriller, który zapewnia ogrom emocji, zaskakuje, porusza i nie daje się łatwo wymazać z pamięci. Czego winni jesteśmy wszyscy?

Istnieją miejsca, do których nie należy zaglądać, a także czyny, jakich nie wolno się dopuścić.

W piątkowe popołudnie, kiedy wszyscy myśleli już o weekendzie, Konrad Łazar zastanawiał się nad czymś innym. Próbował zrozumieć, jak doszło do tego, że była kochanka wykrwawia się na jego oczach, i – co ważniejsze – dlaczego nie udało mu się tego przewidzieć.

Przecież na co dzień płacono mu za to, by zbierał informacje, układał je w logiczne ciągi i przewidywał następstwa wydarzeń. Był w tym naprawdę dobry.

Ale tego nie mógł przewidzieć. Podobnie jak faktu, że odtąd nikt w jego otoczeniu nie będzie bezpieczny, a śmierć upomni się o bliskich.

Wkrótce Konrad wyruszy do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło, a które należałoby spalić do szczętu.

Bartosz Szczygielski – pisarz, dziennikarz technologiczny i miłośnik popkultury. Ubolewa jedynie nad tym, że nie został gwiazdą rocka i że nie potrafi pływać. Jedną z tych rzeczy planuje jeszcze zmienić.

Twórca trylogii kryminalnej (Aorta, Krew, Serce), thrillerów psychologicznych, książek dla młodzieży oraz licznych opowiadań. Nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru, Kryminalnej Piły
oraz wyróżniony Nagrodą Specjalną im. Janiny Paradowskiej na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału 2017. Jego najnowszą książką jest thriller Winni jesteśmy wszyscy.

Lubi pączki.

Lokalizacja:

Czwarta Strona Kryminału
27/01/2021

Harmonogram

Data:
Aqua