lcv Renault maj 24

Rubinowe gody

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Przekonacie się o tym, przychodząc na spektakl komediowy “Rubinowe gody”, który wystawiony zostanie w sobotę, 23 marca o 18.00, w Bielskim Centrum Kultury.

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z – i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?

“Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Obsada:
DOROTA NOWAKOWSKA / MARIA CIUNELIS
ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI
PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI / PATRYK CZERNIEJEWSKI
SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ

Scenariusz i reżyseria:
KRZYSZTOF KĘDZIORA
Produkcja:
KAMILA KĘDZIORA – AGENCJA KREATYWNA
Czas trwania:
120 min (jedna przerwa)

“Rubinowe gody”, 23 marca godz. 18.00, Bielskie Centrum Kultury. Bilety – 70-130 zł (dostępne w kasie BCK-u lub TUTAJ).

23/03/2024

Harmonogram

Data:
Czas:
Szkoła alternatywna