Gornoslaski fundusz - m

Ryk silników, pisk opon i … grochówka

W powiecie cieszyńskim, styczniową porą, tylko w jednym miejscu atmosfera jest naprawdę gorąca. Już ósmy raz Skoczów przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierając pieniądze dla dzieciaków i zamieniając drogi swojego miasta na rajdowe tory. Motomaniaków (i nie tylko) głodnych emocji i dobrej zabawy organizatorzy zapraszają już 13 stycznia na motoryzacyjne szaleństwo z czerwonym serduszkiem w tle.

O skoczowskim Moto WOŚP-ie robi się coraz głośniej i nic w tym dziwnego. Organizatorzy całego zamieszania przygotowali wiele atrakcji dla dużych, ale przede wszystkim dla tych najmniejszych gości, bo to z myślą o nich powstała cała impreza. WOŚP w Skoczowie ma co prawda charakter ściśle motoryzacyjny, ale nie tylko pasjonaci aut będą mieli frajdę. Zabawa jest podana w takiej formie, że nie trzeba być Robertem Kubicą, by łyknąć bakcyla.

Będą jazdy quadami, licytacje gadżetów i karnetów, wystawy samochodów, no i przede wszystkim – przejazdy na prawym fotelu po zamkniętym odcinku specjalnym. Wszystko z dobrym podkładem muzycznym oraz przepyszną, darmową grochówką, za którą możemy się zrewanżować wrzucając coś do WOŚP-owej puchy. Warto pomagać i być 13 stycznia pod pływalnią “Delfin” w Skoczowie na VIII edycji Moto WOŚP Skoczów. Start w samo południe.

13/01/2019

Harmonogram

Data:
Czas:
Aqua