Jaroslaw Klimaszewski

Sekcja jedzie w Bieszczady. Można się przyłączyć

LKS “BESKID” Kocierz – Sekcja Turystyczna zaprasza wszystkich członków – oraz osoby zainteresowane – do udziału w wycieczce w Bieszczady. Termin wyjazdu to 14-16 października.

Planowany wyjazd ma nastąpić 14 października o 4.00, z parkingu przed kościołem w Łękawicy przy ulicy Wspólnej. Powrót – 16 października w godzinach wieczornych.

W programie m.in. aktywny wypoczynek; wyjścia w Bieszczady (Tarnica, Połoniny: Wetlińska i Caryńska) i zwiedzanie okolicy. W przypadku złych warunków atmosferycznych zwiedzanie pobliskich miejscowości. Wyżywienie we własnym zakresie. Obowiązuje ubiór sportowy i buty turystyczne przeznaczone do górskich wędrówek górskich. Każdy uczestnik musi posiadać ważny dokument tożsamości (strefa nadgraniczna) i stosowne ubezpieczenie. To ostatnie nie dotyczy członków klubu oraz PTTK.

Zapisy trwają do 9 października. Szczegóły u opiekuna sekcji Wiesława Pasko, tel. 794 75 15 85.

Koszt wyjazdu dla członków klubu to 260 zł (od osoby). Dla uczestników spoza sekcji wynosi on 380 zł i będą oni zapisywani na zasadzie dopełnienia wolnych miejsc. W cenie przejazdy autokarem, zakwaterowanie i opieka przewodnika górskiego.

Wyjazd autokarem będzie możliwy jeżeli zbierze się co najmniej 12 chętnych. W przeciwnym wypadku dojazd własnymi środkami transportu.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy.

14/10/2019

Harmonogram

Data:
Meblux