Renault Wektor

Skóra – premiera książki

Szczegóły:

Nazwa Initium

Piotr Kościelny, autor książki roku 2019 plebiscytu Brakująca Litera pt. „Zwierz”, a także „Zaginionej”, na początku przyszłego roku powróci z nową, brutalną, bezkompromisową i przejmującą powieścią, która zostanie z czytelnikami na długo po przeczytaniu jej ostatniej strony! „Skóra” – bo o niej mowa – która swoją premierę będzie miała 22 stycznia 2021 roku, to mocny i wyjątkowo zaskakujący kryminał, z potężnym ładunkiem emocjonalnym, który ukazuje ciemną stronę miasta, ale i mroczną stronę ludzkiej psychiki.

Autor prowadzi własną agencję detektywistyczną, a jego współpracownicy to głównie emerytowani policjanci. Oprócz własnych doświadczeń ze spraw jakie prowadził, to właśnie dzięki nim posiada niezwykle obszerną wiedzę na temat tego, jak faktycznie wygląda praca polskich śledczych i z jakimi potwornościami spotykają się niemal każdego dnia.

PIOTR KOŚCIELNY (1978) – prywatny detektyw, specjalista ds. bezpieczeństwa i windykacji terenowej. Prywatnie jest miłośnikiem zwierząt (ma trzy koty i psa rasy bokser, z którym chętnie spaceruje), zaś czas wolny spędza na pisaniu. Jako autor zadebiutował przed dwoma laty, kiedy to ukazał się jego „Zakon” – powieść nominowana do tytułu Polskiej Książki Roku 2017 w niezależnym plebiscycie Brakująca Litera, która zebrała wiele pozytywnych opinii wśród czytelników. W ubiegłym roku nakładem wydawnictwa Initium ukazała się kolejna powieść autora zatytułowana „Zwierz”, która nie tylko zebrała wiele pochlebnych recenzji wśród czytelników, ale też zdobyła główną nagrodę w plebiscycie, zostając Polską Książką Roku 2019.

Lokalizacja:

Initium
22/01/2021

Harmonogram

Data:
Aqua