Perfekt Design

Tomice: Wielkanocy konkurs plastyczny

Nadeszła pora na wielkanocny konkurs plastyczny dla dzieci z gminy Tomice. W tym roku uczestnicy mają za zadanie przygotowanie pisanek, a także zwierzątek kojarzących się z Wielkanocą. Ważne, aby prace były wykonane samodzielnie.

 

Konkurs na pisankę adresowany jest do dzieci młodszych – przedszkolaków i uczniów klas I-III podstawówek. Za podstawę pracy może służyć wydmuszka, styropianowe jajko, a nawet balonik. Można ją ozdobić w dowolny sposób, na przykład farbami, plasteliną, papierem kolorowym, bibułą. Każda technika jest dozwolona, byleby nie używać gotowych naklejek czy innych elementów zdobniczych.

 

Podobnie jest w przypadku konkursu na zwierzątko wielkanocne dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych oraz gimnazjalistów. Uczestnicy w tych kategoriach wiekowych muszą przygotować zajączka, baranka, kurczaczka etc. z dowolnych materiałów naturalnych. Ma to być praca przestrzenna.

 

Gotowe prace (opisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem autora, nazwą szkoły czy przedszkola oraz wiekiem uczestnika lub klasą, do której on uczęszcza) należy dostarczyć do Ośrodka Kultury Gminy Tomice w terminie do 29 marca. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

 

 

 

 

29/03/2019

Harmonogram

Data:
Czas:
Aqua