Perfekt Design

Wadowice: Ożywią książki

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci  do udziału w niezwykłej zabawie książkowo-filmowej. Młodzi czytelnicy będą mogli sprawdzić się w roli animatorów filmowych i zaprezentować swoje prace podczas  krakowskiego festiwalu.

Wadowicka Biblioteka Publiczna wspólnie z Fundacją Promocji Kultury Artystycznej, Filmowej i Audiowizualnej Etiuda&Anima w Krakowie zaangażowała się w akcję „ożywiania książek”, poprzez przenoszenie ich na ekran w formie animacji. Do tego zadania potrzebuje jednak pomocników – dzieci – z myślą o których zorganizowane zostaną bezpłatne, kilkugodzinne warsztaty filmowe z profesjonalnym twórcą animacji.

Nagrodą za udział w projekcie będzie uczestnictwo w 26. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Etiuda&Anima w Krakowie oraz obejrzenie na kinowym ekranie (wraz z zaproszonymi przez siebie gośćmi) zmontowanych filmów warsztatowych. Na deser młodzi ludzie zobaczą wartościowy film animowany, nagradzany na światowych festiwalach.

Zgłoszenia od 13 – 27 czerwca w Wadowickiej Biblioteki Publicznej. W projekcie może uczestniczyć tylko 12 osób (w wieku 7-9 lat). O udziale w zabawie decyduje kolejność zgłoszeń! Warsztaty są bezpłatne!

Lokalizacja:

Wadowice
13/06/2019

Harmonogram

Data:
beskidzka_tv