Fello

Warsztaty na rozpoczęcie “Mieszkam w Beskidach”

Oficjalna inauguracja 26. Międzynarodowego Konkursu Plastycznego “Mieszkam w Beskidach” jest planowana na niedzielę, 14 października, na Hali Boraczej w Beskidzie Żywieckim.

Pojawią się tam twórcy ludowi, którzy poprowadzą warsztaty z rzeźby, malarstwa na szkle, bibułkarstwa, zabawki ludowej i szydełkowania. Start o 11.00. Udział w warsztatach jest gratisowy i otwarty dla wszystkich.

Prace na konkurs można wysyłać od 1 października. Organizator, czyli Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej czeka na nie do końca roku.

Tematyka dzieł ma się wiązać z szeroko pojętymi Beskidami. Dopuszczalne są wszystkie możliwe techniki plastyczne, a także słowne (m.in. opowiadania, relacje z wycieczek, poezja) i muzyczne formy wyrazu.

Jedyne obwarowanie jest takie, że prace muszą być wykonane samodzielnie (wyjątkiem jest kategoria „Mama, tata i ja”, gdzie dopuszcza się wspólne wykonanie przez dzieci i rodziców) i nie mogą brać udziału w innych konkursach.

Uczestnikiem „Mieszkam w Beskidach” może zostać każdy, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela dyrektor GOK w Świnnej, Mieczysław Krzak: 502-719-906 lub 33/863-80-71.

Fot. GOK Świnna

Lokalizacja:

Hala Boracza
14/10/2018

Harmonogram

Data:
Czas:
beskidzka_tv