Dostawcze LCV

„You soften me” – poczytaj w weekend

Szczegóły:

Nazwa Wydawnictwo Imagine Books

Czy nienawiść okaże się dla nich kluczem do zwycięstwa?

Taniec od najmłodszych lat był największą pasją Willow. Dziewczyna od samego początku trenowała z najlepszym przyjacielem, a teraz – w wieku 19 lat – ma wspólnie z nim spełnić swoje marzenie: wziąć udział w mistrzostwach otwierających drzwi do wielkiej kariery. Jeden feralny dzień zmienia jednak wszystko w życiu dziewczyny…
Po bestsellerowej trylogii „Moon”, Weronika Schmidt powraca z nową dylogią – „Soften”. Pierwszy tom („You soften me”) już w księgarniach, a drugi pojawi się w styczniu!

Willow Andrews to utalentowana tancerka, która każdą wolną chwilę poświęca swojemu hobby i nadziei na przyszłość. Pragnie w życiu właśnie tego – tańczyć, założyć własną szkołę tańca oraz wygrać mistrzostwa świata.

Nieszczęśliwy wypadek jej przyjaciela w jednej chwili obraca jej marzenia w proch. Jax nie może już trenować z Willow do konkursu, który miał otworzyć jej drogę do kariery. Dziewczynę czeka trudna decyzja – może zrezygnować z mistrzostw lub zgodzić się na propozycję zatańczenia z kimś innym. Jest tylko jeden haczyk…

Jedyną rozsądną możliwością okazuje się Victor – arogancki, zapatrzony w siebie chłopak, jej największy wróg z czasów dzieciństwa.

Wspólny cel wydaje się odpowiednią motywacją do pracy. Czy jednak Willow i Victor zdobędą to, o czym marzą? Czy oboje równie mocno tego pragną? I w końcu, czy uda im się zakopać topór wojenny w walce o wspólny cel?

To wciągająca i pełna pasji historia o tańcu, spełnianiu marzeń i walce o to co kochamy.

Weronika Schmidt po raz kolejny olśniewa i podbija serca setek czytelników! Po bestsellerowej trylogii, powraca z kolejną romantyczną historią, tym razem przepełnioną tańcem i szukaniem drogi ku spełnianiu własnych marzeń. Gwarantujemy, że trudno się od niej oderwać!

Weronika Schmidt – Urodzona w 1997 roku w Zielonej Górze. Obecnie mieszka w Niemczech. Od najmłodszych lat interesuje się literaturą, a wydanie własnej książki było jej największym marzeniem. Debiutowała powieścią „Obiecałem ci gwiazdy”. Prywatnie jest wielką fanką filmów Marvela, Japonii, kawy oraz swojej kotki — Nali. Uwielbia podróżować, poznawać i odkrywać nowe miejsca oraz snuć pomysły na kolejne historie.

Lokalizacja:

Wydawnictwo Imagine Books
08/12/2023

Harmonogram

Data: