Dostawcze LCV

Zamiana ról – premiera książki

Szczegóły:

Nazwa Prószyński i S-ka

Alicja żyje jak w bajce, jest współczesną wersją księżniczki. Razem z mężem biznesmenem mieszka otoczona luksusem w penthousie na warszawskim Żoliborzu, stać ją na wszystko. Ale nawet najgładsze powierzchnie, jeśli spojrzeć na nie uważnie, kryją pęknięcia. Okazuje się, że mąż nie mówił jej wszystkiego.

Pewnego dnia wysyła ją w podróż, która całkowicie odmienia jej życie. Zamiast na luksusowych wakacjach kobieta budzi się w zagraconym mieszkaniu z obcą rodziną u boku, która wmawia jej, że nazywa się inaczej i jest matką trójki małych dzieci.

Alicja musi przejść długą drogę, nim pozna mroczny sekret, który stoi za zagadkową roszadą. Ta droga zmieni jej spojrzenie na wszystko.

Natalia Bieniek urodziła się i wychowała w Łodzi. Z wykształcenia jest anglistką, obecnie pracuje jako copywriterka. Zadebiutowała w 2002 r. na łamach „Esensji” opowiadaniem „Diabeł Morski”, które ukazało się również w języku angielskim i hiszpańskim. Autorka powieści obyczajowych „Uśpione marzenia”, „Dom sekretów” i „Dom na skraju lasu”. Mieszka z mężem i córką w Warszawie.

Lokalizacja:

Prószyński i S-ka
15/02/2024

Harmonogram

Data: