Najlepsi młodzi sportowcy nagrodzeni w bielskim Ratuszu
Najlepsi młodzi sportowcy odebrali dyplomy i puchary podczas spotkania, które odbyło się 16 czerwca w sali sesyjnej bielskiego Ratusza. Wydarzenie podsumowało działalność Stowarzyszenia Sport Szkolny…




















