Wydarzenia Bielsko-Biała

Kolejny wydział w bielskim ratuszu

W Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej przybył kolejny wydział. Wczoraj (1 marca) działalność rozpoczął Wydział Zamówień Publicznych.

W zakresie jego obowiązków leży między innymi: “Prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych dla zadań realizowanych przez Urząd w oparciu o prawo zamówień publicznych i kodeks cywilny, prowadzenie wspólnych postępowań o udzielenie zamówień publicznych Urzędu i miejskich jednostek organizacyjnych, współpraca z wydziałami i miejskimi jednostkami organizacyjnymi Miasta Bielska-Białej w zakresie opisu przedmiotu zamówienia i warunków udziału w postępowaniu” – Czytamy w komunikacie bielskiego ratusza.

O to, aby wydział taki powołać do życia władze miasta czyniły starania od blisko roku. Był jednak z tym pewien problem. Długo nie udawało się znaleźć odpowiedniego kandydata na stanowisko naczelnika tegoż wydziału.

WZP mieści się w budynku przy ulicy ulicy Akademii Umiejętności 1a (III piętro) w tym samym, w którym swoją siedzibę ma Miejskiego Zarządu Oświaty

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments