Jutro (25 czerwca) na Żywiecczyźnie pojawi się minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
O 10.00, wspólnie z wojewodą śląskim Jarosławem Wieczorkiem, weźmie udział w inauguracji budowy odcinka drogi ekspresowej S1 Przybędza – Milówka, czyli tzw. obejściu Węgierskiej Górki. Inauguracja odbędzie się na węźle Przybędza.
Gdzie jest burmistrz Żywca ???? Gdzie są (kiedy będą) strefy płatnego parkowania w Żywcu ????
Niech się weźmie za łopatę,ten malowany minister ,wsiowy biznesmen co mu dyplom w jakiejś sołtysówce napisali po pięćdziesiątce,a nie wiedział nawet gdzie.Takich mamy pożal się boże ministrów.
Palnij się w łeb.
Wpierw durniu ty.Poczytaj cokolwiek,a potem pisz,farfoclu.
Może powinno być odwrotnie, otwierającym powinien być gospodarz terenu – Starosta a towarzyszyć zaproszeni goście z Warszawy, Katowic.
Czytaj ze zrozumieniem. Napisano -weźmie udział-czyli nic o otwarciu!
Inauguracja budowy co to jet? Oczywiście nie w otwarciu odcinka skoro nie jest wybudowany
Przypuszczam Jan, że przyjazd ministra niedawno do Makowa Podhalańskiego i podpisanie nic nie wnoszącej w postęp prac umowy na budowę obwodnicy (temat w powijakach, jest w planie rządowym 100 obwodnic z przystrzelonym pierwszym terminem ogłoszenia przetargu 2025 r.) i tutaj – jest zabiegiem czysto kampanijnym rozpuszczenia członków rządu z ekipy wsparcia kandydata – w teren. Tylko przypuszczam, Jan może widzieć inaczej jako, że mogę mieć kłopot z rozumieniem.
Nic nie podpisze minister? Jeszcze jest potrzebny lokalny włodarz powiatu.