Bielsko-Biała Sport Cieszyn Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Plażówka w Czechowicach – zapisy trwają!

Nie od dziś wiadomo, że wakacje w Czechowicach-Dziedzicach upływają pod znakiem siatkówki plażowej. W tym roku miłośnicy gry na piasku też nie będą mogli narzekać. Turniejów jest sporo, a każda grupa wiekowa znajdzie coś dla siebie!

8 i 9 lipca na kąpielisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się I Grand Prix Czechowic-Dziedzic w Siatkówce Plażowej, czyli eliminacje. Rywalizacja będzie toczyła się w dwu kategoriach: mężczyźni open (sobota) i miks open (niedziela). Zapisywać można się pod adresem [email protected] oraz dniu zawodów w od 8.30 do 9.15. Koszt udziału do 20 zł od pary.

Kolejne zawody tego cyklu odbędą się 22 i 23 lipca. Finał – 5 i 6 sierpnia.

29 i 30 lipca odbędą się natomiast II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej mężczyzn i mikstów. Zapisy i rejestracja uczestników odbywają się poprzez stronę www.beach.szps.pl. Koszt udziału to 30 zł od pary.

Dla trochę młodszych (dziewczęta oraz chłopcy z gimnazjum oraz młodsi) przewidziano cykl zawodów Młoda Plaża. Odbędą się 5, 12, 19 i 26 lipca oraz 2 sierpnia, a turniej finałowy 9 sierpnia. Zapisy w dniu zawodów od 9.00 do 9.45, a rozpoczęcie zmagań o 10.00.

Będzie też coś dla trochę starszych, czyli Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej w kategorii masters (mężczyźni 40 lat i starsi). Rozpoczęcie zawodów o 10.00, a wpisowe wynosi 50 zł od pary.

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments