Bielsko-Biała Na sygnale

Pobił i okradł

Kopnął na ulicy kobietę w twarz i ukradł jej torebkę. Za to wszystko teraz odpowie przed sądem. 33-letniego mieszkańca Zabrza zatrzymała już policja.

Do rozboju doszło na ul. PCK w Bielsku-Białej, gdzie para spożywała wspólnie alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni i rękoczynów. Mężczyzna zaatakował swoją 26-letnią partnerkę. Pobił ją i uciekł kradnąc torebkę, w której miała dokumenty oraz telefon komórkowy o wartości 200 zł. Niedługo cieszył się ze swojego łupu. Chwilę później został zatrzymany przez policję. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie promil alkoholu.

 

KB_groby
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Na sygnale Żywiec

Pobił i okradł

Na dobrych parę lat może udać się za kratki awanturnik z powiatu żywieckiego. Mężczyzna okradł i pobił dwóch mieszkańców Korbielowa.

Kilka dni temu 47-latek po prostu wtargnął do prywatnego mieszkania. Na napotkany opór ze strony domowników odpowiedział siłą dotkliwie ich bijąc. Ponadto jednemu z nich ukradł telefon komórkowy i pieniądze. Agresor przebywa teraz w areszcie, gdzie spędzi trzy miesiące, czekając na decyzję sądu. Może posiedzieć nawet 18 lat, gdyż był już wcześniej karany.

 

KB_groby
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments