Bielsko-Biała Sport

Reksio maskotką siatkarek BKS

Reksio, bohater kreskówki bielskiego Studia Filmów Rysunkowych, już wkrótce może być nową, oficjalną maskotką klubową BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała!

Reksio to bardzo wysportowany pies: świetnie pływał, biegał, rywalizował w ping-ponga, wędrował po górach, a w odcinku „Reksio i Paw” – grał w siatkówkę… balonem!

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w karczmie Rogata bialski klub rozpoczął akcję „Wszystkie łapy na parkiet”, której celem jest zebranie 12 tys. zł. Akcja pozwoli na stworzenie klubowej maskotki popularnego psiaka.

– Marzeniem każdego klubu jest posiadanie maskotki, która może być bliska Kibicom i ich dzieciom, ale też miastu czy regionowi, skąd wywodzi się ten klub. Naszym pragnieniem było to, by maskotką BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała stał się właśnie Reksio. Teraz mamy szansę, aby Reksio dołączył do drużyny siatkarek! – mówi Andrzej Pyć, prezes Bialskiego Klubu Sportowego SA.

– Klub chce osiągnąć ten cel razem z kibicami poprzez crowdfundingową akcję „Wszystkie łapy na parkiet”. Przedsięwzięcie zostanie sfinansowane poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem – wyjaśnia Adam Kliś, dyrektor ds. Marketngu BKS i dodaje. – Liczy na to, iż po raz kolejny bielscy kibice pokażą jak ważna jest dla nich siatkówka i bialski klub. Dzięki ich zaangażowaniu w ten projekt już w kolejnym sezonie ORLEN Ligi, w bielskiej hali wszystkich przywita Reksio. To doskonała okazja dla wszystkich kibiców, by pokazać, jak wielka moc drzemie w bielskiej siatkarskiej społeczności. Po prostu: „Wszystkie łapy na parkiet”! W zamian za wsparcie akcji każdy kibic, który dołączy do akcji, otrzyma nagrodę z puli przygotowanej specjalnie na tę okazję. Oprócz gadżetów, karnetów i innych klubowych pamiątek dotyczących akcji, do wyboru są m.in. wspólny trening z bielskim zespołem, kolacja z wybraną siatkarką, udział w sesji zdjęciowej do nowego kalendarza czy wizyta Reksia na urodzinach. Dodatkowo imię i nazwisko każdego, kto weźmie udział w akcji, zostanie wypisane na koszulce, w którą będzie ubrany Reksio.

W konferencji wzięła udział przyjmująca BKS Emilia Mucha, którą Reksio z ekranu telewizora często rozśmieszał w dzieciństwie.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments