Kultura i rozrywka Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Singiel Kariny Opyrchał

Ukazał się singiel “Powiedziałeś mi” wadowiczanki Kariny Opyrchał. Jest też teledysk.

O Karinie Opyrchał najkrócej można powiedzieć, że to tajemnicza dziewczyna odważnie podejmująca wyzwania artystyczne. Jest absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udzielała się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych. Znana jest z własnych interpretacji popularnych przebojów, które wykonuje solo, a także z innymi wokalistami.

Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą. Jednym z największych osiągnięć artystki to zajęcie III miejsca na Międzynarodowym Festiwalu “Intershow” w 2017 roku. Artystka skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem utrzymanym w stylistyce popowej. W poniedziałek (3 kwietnia) odbyła się premiera jej pierwszego autorskiego singla “Powiedziałeś mi”. Utwór wraz z teledyskiem został wydany nakładem wytwórni Delphy Records. W teledysku występują Karina Opyrchał, Monika Kubis oraz Łukasz Biel. Autorkami tekstu są Karina Opyrchał oraz Maja Jankowiak, natomiast muzykę skomponowali Grzegorz Ryba z Oskarem Paczkowskim.

– Razem z moją zwartą ekipą włożyliśmy w to mnóstwo pracy i serca. Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami moim debiutem. Będę wdzięczna jeśli będziecie chcieli się podzielić moją muzyką — cieszy się Karina Opyrchał.

Piosenka do posłuchania TUTAJ

Autorem fotografii jest Bogdan Szpila

 

google_news