Wydarzenia Bielsko-Biała

Technologie na miarę XXI wieku

Stawiamy na innowacyjność! Pod takim hasłem w Beskidzkim Inkubatorze Technologicznym w Bielsku-Białej miała miejsce druga odsłona Kongresu „Sąsiedzi Sąsiadom”.

Spotkanie ludzi biznesu i nauki jest kontynuacją, a zarazem rozwinięciem edycji Kongresów Firm Rodzinnych organizowanych od 2012 roku przez Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej.

Innowacyjne technologie, przemysł 4.0, druk 3D, automatyka i robotyka w procesie produkcji – to główne zagadnienia nowoczesnego Kongresu, który odbył się w środę 6 czerwca.

Na biorących udział w spotkaniu czekała dodatkowa atrakcja – autokarowa wycieczka do inteligentnej fabryki FCA Poland S.A. w Tychach. Podczas zwiedzania zakładu zaproszeni goście na własne oczy mogli zobaczyć jak wygląda proces produkcyjny oparty na technologiach i rozwiązaniach XXI wieku.

W Kongresie, który poprowadził Janusz Targosz, prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej udział wziął m.in. Jarosław Klimaszewski, przewodniczący Rady Miejskiej w Bielsku-Białej.

 

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments