Bielsko-Biała Sport

TSP: Koniec marzeń o Ekstraklasie

Podbeskidzie przegrało z Pogonią Siedlce 0:3. Wszystkie bramki Górale stracili w drugiej połowie meczu. Bielski zespół zachowuje już tylko matematyczne szanse na powrót na najwyższy szczebel…

– Ostatnio graliśmy tak słabo w Suwałkach, czyli 10 meczów temu i to była nasza ostatnia porażka. Przegraliśmy wtedy 2:0 i zaprezentowaliśmy wtedy podobny poziom. Graliśmy dziś bez koncentracji, agresji, dobrego ataku. Był to mecz do pierwszej bramki. Kluczowe błędy popełniliśmy w drugiej połowie. Daliśmy karnego gospodarzom, a oni to wykorzystali i do końca meczu nie potrafiliśmy już nic zrobić. Każda seria ma swój początek i koniec. Szkoda, że w naszym przypadku ta seria skończyła się w momencie kiedy mogliśmy powalczyć jeszcze o coś więcej. Nie możemy tak grać – podsumował trener TSP, Jan Kocian.

Podbeskidzie spadło w tabeli na dziewiątą lokatę. Do liderującej Sandecji traci 13 punktów, a do drugiego Zagłębia Sosnowiec 6 oczek. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki.

Pogoń Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (48′ (k) Żytko, 66′ Zjawiński, 87′ (k) Tomasiewicz).

Pogoń Siedlce: Misztal – Jędrych, Chyła, Zjawiński (88′ Bancessi), Tomasiewicz, Żytko, Burkhardt, Mroziński, Świerblewski (75′ Bajdur), Szrek, Wrzesiński (82′ Paczkowski)

Podbeskidzie: Leszczyński – Gumny, Piacek, Magiera, Moskwik (89′ Malec) – Jaroch (56′ Sladek), Deja, Podgórski, Janota (56′ Lewicki), Sierpina – Haskić

google_news