Wydarzenia Sucha Beskidzka

Zawoja: Specjaliści czekają

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawoi pozyskał dotację na utworzenie Punktu Konsultacyjnego dla mieszkańców. Uzyskać w nim można pomoc psychologa, mediatora, psychoterapeuty, specjalisty ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz psychiatry.

Wszystkie konsultacje  oraz działania wspomagające i terapeutyczne są świadczone bezpłatnie. Siedziba Punktu to budynek Wspólnoty Gruntowo-Leśnej Osób Uprawnionych (Zawoja 129) znajdujący się naprzeciwko kościoła w Zawoi Centrum. Z usług punktu mogą korzystać osoby, które znalazły się w nagłym lub przewlekłym kryzysie psychicznym, a w szczególności rodziny i osoby dotknięte przemocą i jej skutkami, rodziny dysfunkcyjne,rodziny w kryzysie, osoby uzależnione oraz ich rodziny, osoby po próbach samobójczych oraz ich rodziny,osoby przeżywające trudności małżeńskie lub trudności w kontaktach z dziećmi, osoby przeciążone psychicznie, obarczone następstwami wielu trudnych zdarzeń w życiu swoim i rodziny, żyjące w stanie przewlekłego stresu.

Wszelkie informacje o dyżurach specjalistów udzielają pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawoi codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 15.00.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments