Bielsko-Biała Na sygnale

Znęcał się nad matką

Brutal prześladował swoją 91-letnią matkę! Teraz został tymczasowo aresztowany.

62-letni mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się nad własną matką. Sprawca został zatrzymany przez mundurowych z komisariatu I w Bielsku-Białej po kolejnej awanturze i złamaniu obwiązujących go prokuratorskich zakazów. Mężczyzna był już notowany za znęcanie się nad swoją matką. W grudniu zeszłego roku opuścił mury zakładu karnego, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za przemoc domową. W czerwcu policjanci ponownie interweniowali w mieszkaniu przy ul. Miarki, gdzie sprawca wszczął awanturę. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Nakazał opuścić dom, w którym do tej pory zamieszkiwał wspólnie z matką i zakazał wszelkich z nią kontaktów.

Mężczyzna notorycznie naruszał jednak obowiązujące go środki zapobiegawcze. W dalszym ciągu nachodził kobietę w jej domu i wszczynał awantury, groził matce pozbawieniem życia. Kilka dni temu ponownie ją pobił.

Teraz został zatrzymany przez policjantów i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Nazajutrz usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bielsko-Biała Na sygnale

Znęcał się nad matką

39-letni bielszczanin znęcał się nad swoją matką. Ale tylko do czasu. Już został zatrzymany przez bielską policję.

Mundurowi zostali wezwani do interwencji w jednej z bielskich kamienic. Z informacji wynikało, że agresywny mężczyzna wszczął awanturę ze swoją matką, którą w pewnym momencie zaatakował szarpiąc, popychając i wulgarnie wyzywając. W chwili zatrzymania 39-latek miał prawie 3 promile alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie. Policjanci ustalili, że już od dłuższego czasu mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

google_news
Energylandia - praca 2023
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Na sygnale Żywiec

Znęcał się nad matką

38-latek z Żywca, który znęcał się psychicznie nad matką, ojczymem i siostrą jest już w rękach żywieckich stróżów prawa.

Policjanci ustalili, że znęcanie trwało ponad dwa lata. W czasie awantur mężczyzna wyzywał 76-letnią matkę i ojczyma oraz groził, że ich zabije. Teraz – po tym jak usłyszał zarzuty – grozi mu pięć lat odsiadki. Na razie tymczasowo trafił do aresztu na trzy miesiące.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments