Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice

2 zgony i 136 zakażeń w Bielsku-Białej – 6 zgonów i 159 zakażeń w powiecie bielskim

Fot. Ministerstwo Zdrowia

Niestety dzisiejszy (20 marca) raport zakażeń koronawirusem przynosi smutne wieści o kolejnych przypadkach śmiertelnych w Bielsku-Białej i powiecie bielskim.

W swoich danych Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu minionej doby w Bielsku-Białej zmarły 2 osoby. Jedna z nich miała choroby współistniejące wraz z COVID-19, a druga zmarła wyłącznie z powodu COVID. Potwierdzonych zostało 136 nowych zakażeń koronawirusem u mieszkańców Bielska-Białej.

Jeśli chodzi o powiat bielski to tu poinformowano aż o 6 zgonach. W jednym przypadku zmarła osoba miała choroby współistniejące wraz z COVID-19, a w pięciu wyłączną przyczyną był COVID. W ciągu minionej doby potwierdzono 159 nowych zakażeń u mieszkańców powiatu bielskiego.

 

Fot. Ministerstwo Zdrowia

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Barbara
Barbara
3 miesięcy temu

Wszystko zamykać i męczyć ludzi a kościoły otwarte tak się boja czarnej zarazy nie liczą sie ludzie a kasa na tacy już niedługo będą sami pis sie skończy i kasa nierobą .

Góralka
Góralka
3 miesięcy temu
Reply to  Barbara

Jak Ci kobieto nie pasuje to nie chodź do kościoła ani do sklepu. Dla osób starszych zalecane jest siedzenie w domu. Jak już się zdecydujesz to poczytaj o maseczce dezynfekcji i dystansie.

Pimpisowiec
Pimpisowiec
3 miesięcy temu
Reply to  Góralka

Hehehe ale wy pisiury jesteście ciemni

X.D
X.D
3 miesięcy temu
Reply to  Pimpisowiec

A wy tacy oświeceni