Cieszyn Kultura i rozrywka

20 lat współpracy Cieszyna i Pucka. W COK film z puckimi akcentami

27 i 28 maja w Cieszynie gościć będą przedstawiciele Pucka. Wszystko za sprawą dwudniowej imprezy “Od brzegu do brzegu – 20 lat współpracy Cieszyna i Pucka”. Cieszyn i Puck przyjaźnią się już od dwóch dekad. W ciągu tych dwóch dni przygotowano wiele atrakcji.

Na rynku będzie można odwiedzać liczne stoiska promocyjne Miasta Puck. Nie zabraknie stoiska z rękodziełem i haftem kaszubskim, stoiska z tamtejszą kuchnią, ale też znajdzie się miejsce dla prezentacji i degustacji Browaru Zamkowego Cieszyn.

Wystąpi Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej, Szczypior Kapela. Roman Drzeżdżon opowie o współczesnej kulturze kaszubskiej, a Kabaret Pùrtcë postara się wszystkich zgromadzonych wprawić w doskonały nastrój.

fot. mat. pras. – oficjalny plakat filmu “Całe szczęście”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 maja o godzinie 18:00 w Cieszyńskim Ośrodku Kultury “Dom Narodowy” będzie można obejrzeć film “Całe szczęście”, który kręcony był w Pucku. To świetna okazja do zapoznania się z puckimi krajobrazami, ale też pretekst, by obejrzeć film w znakomitej obsadzie. Na ekranie w rolach głównych Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments