Bielsko-Biała Na sygnale

21-latek wjechał bmw na skrzyżowanie na czerwonym świetle. O mały włos nie doszło do tragedii | WIDEO

O włos od tragedii było także w Wilkowicach, gdzie 21-letni kierowca bmw wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Nagranie z tego zdarzenia trafiło na skrzynkę Stop agresji drogowej. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym młody mężczyzna ukarany został 1500 zł mandatem, a na jego konto trafiło 15 punktów.

– Niestety wciąż zdarzają się kierowcy, którzy świadomie lekceważą podstawowe zasady i przepisy ruchu drogowego. W przypadku braku zdrowego rozsądku o wypadek nietrudno – informuje policja. Skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem wykazał się 21-letni mężczyzna kierujący bmw, który w Wilkowicach na ul. Wyzwolenia zlekceważył czerwone światło i z dużą prędkością wjechał na skrzyżowanie, o mało nie doprowadzając do tragedii.

Nagranie z tego zdarzenia otrzymaliśmy na skrzynkę Stop agresji drogowej. Policjanci z bielskiej komendy nie mieli problemu z ustaleniem tożsamości kierowcy i za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarali 21-latka mandatem 1500 zł i 15 punktami.

Od początku roku na śląskich drogach odnotowano już 126 wypadków. W 51 przypadkach uczestnikami byli młodzi ludzie pomiędzy 18. a 25. rokiem życia. W wypadkach tych zginęły 4 osoby, a 44 zostały ranne. Do tych najtragiczniejszych zdarzeń doszło w Wodzisławiu Śląskim i Tychach.

google_news
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bialanin
Bialanin
5 miesięcy temu

U nas nie ma śląskich dróg,bo nie mieszkamy na Śląsku

Szofer.
Szofer.
5 miesięcy temu

I niech się urzędnicy europejscy odczepią od emerytów bo jeżdżą spokojnie a wezmą za dwudziestolatków bo to oni są największym zagrożeniem na drogach. Za takie przestępstwa powinni być ponownie skierowani na kurs prawa jazdy .

jaro
jaro
5 miesięcy temu

powinna być konfiskata auta i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów

Leszy
Leszy
5 miesięcy temu

Jak ja widzę te ruiny zapierniczające wiejskimi drogami to zastanawiam się gdzie jest policja. Przecież to łatwo zlikwidować bo taki złom jest w cenie mandatu a taki patafian zarabiający przy dobrych wiatrach 5000 po kilku takich mandatach jest zrujnowany.

Mateusz
Mateusz
5 miesięcy temu
Reply to  Leszy

Kompleksy posiadacza silnika 1.2 produkcji 2020? Te auta ruiny są sprawniejsza, bezpieczniejsze niż niejeden aluminiowy złom. Nie używaj epitetów, bo wsią jedzie.

Leszy
Leszy
5 miesięcy temu
Reply to  Mateusz

Jeszcze trochę i tego złoma nie zarejestrujesz :))))) kompleksy? Nie każdego stać na nowy wózek albo większość. Co niby jest bezpieczniejsze te szroty wyprostowane? Miałeś kiedyś nowe auto chłopcze albo choc jezdziłes:))) mnie jak nie stac na samolot to przynajmniej się nie wypowiadam:)))

Last edited 5 miesięcy temu by Leszy