Bielsko-Biała Na sygnale

21-latek wjechał bmw na skrzyżowanie na czerwonym świetle. O mały włos nie doszło do tragedii | WIDEO

O włos od tragedii było także w Wilkowicach, gdzie 21-letni kierowca bmw wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Nagranie z tego zdarzenia trafiło na skrzynkę Stop agresji drogowej. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym młody mężczyzna ukarany został 1500 zł mandatem, a na jego konto trafiło 15 punktów.

– Niestety wciąż zdarzają się kierowcy, którzy świadomie lekceważą podstawowe zasady i przepisy ruchu drogowego. W przypadku braku zdrowego rozsądku o wypadek nietrudno – informuje policja. Skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem wykazał się 21-letni mężczyzna kierujący bmw, który w Wilkowicach na ul. Wyzwolenia zlekceważył czerwone światło i z dużą prędkością wjechał na skrzyżowanie, o mało nie doprowadzając do tragedii.

Nagranie z tego zdarzenia otrzymaliśmy na skrzynkę Stop agresji drogowej. Policjanci z bielskiej komendy nie mieli problemu z ustaleniem tożsamości kierowcy i za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarali 21-latka mandatem 1500 zł i 15 punktami.

Od początku roku na śląskich drogach odnotowano już 126 wypadków. W 51 przypadkach uczestnikami byli młodzi ludzie pomiędzy 18. a 25. rokiem życia. W wypadkach tych zginęły 4 osoby, a 44 zostały ranne. Do tych najtragiczniejszych zdarzeń doszło w Wodzisławiu Śląskim i Tychach.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bialanin
Bialanin
17 dni temu

U nas nie ma śląskich dróg,bo nie mieszkamy na Śląsku

Szofer.
Szofer.
18 dni temu

I niech się urzędnicy europejscy odczepią od emerytów bo jeżdżą spokojnie a wezmą za dwudziestolatków bo to oni są największym zagrożeniem na drogach. Za takie przestępstwa powinni być ponownie skierowani na kurs prawa jazdy .

jaro
jaro
18 dni temu

powinna być konfiskata auta i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów

Leszy
Leszy
18 dni temu

Jak ja widzę te ruiny zapierniczające wiejskimi drogami to zastanawiam się gdzie jest policja. Przecież to łatwo zlikwidować bo taki złom jest w cenie mandatu a taki patafian zarabiający przy dobrych wiatrach 5000 po kilku takich mandatach jest zrujnowany.

Mateusz
Mateusz
16 dni temu
Reply to  Leszy

Kompleksy posiadacza silnika 1.2 produkcji 2020? Te auta ruiny są sprawniejsza, bezpieczniejsze niż niejeden aluminiowy złom. Nie używaj epitetów, bo wsią jedzie.

Leszy
Leszy
16 dni temu
Reply to  Mateusz

Jeszcze trochę i tego złoma nie zarejestrujesz :))))) kompleksy? Nie każdego stać na nowy wózek albo większość. Co niby jest bezpieczniejsze te szroty wyprostowane? Miałeś kiedyś nowe auto chłopcze albo choc jezdziłes:))) mnie jak nie stac na samolot to przynajmniej się nie wypowiadam:)))

Last edited 16 dni temu by Leszy