Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice

3 zgony w Bielsku-Białej i 6 zgonów w powiecie bielskim

Fot. Ministerstwo Zdrowia

O dziewięciu przypadkach śmiertelnych w Bielsku-Białej i powiecie bielskim informuje dzisiejszy (20 kwietnia) raport zakażeń koronawirusem.

W zestawieniu zaprezentowanym przez Ministerstwo Zdrowia podano, że 3 osoby z Bielska-Białej zmarły wyłącznie z powodu COVID-u. Z kolei w powiecie bielskim odnotowano 6 przypadków śmiertelnych, gdzie 2 osoby miały choroby współistniejące wraz z COVID-19, a u 4 powodem zgonu był wyłącznie COVID. Jeśli chodzi o nowe zakażenia to w ciągu doby potwierdzono je u 29 mieszkańców Bielska-Białej i 46 osób z powiatu bielskiego.

W całej Polsce ujawniono 9 246 nowych zakażeń i 601 przypadków śmiertelnych. W województwie śląskim liczba nowych zachorowań wyniosła 1 307. Zmarło 127 osób (96 mających choroby współistniejące wraz z COVID-19 i 31 wyłącznie z powodu COVID-u).

 

Fot. Ministerstwo Zdrowia

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
20 dni temu

Czy są dalej dostępne tabelki z danymi z całego powiatu?
Ile umarło na c19 od początku plandemii w całym pow Bielskim?
Bo w samym Bielsku umarło od początku 248 osób.
Rząd na rysuje na każdym kroku.

Arek Barek
Arek Barek
22 dni temu

Koniec pandemii jest faktem obecnie tylko korekta populacji z zachowaniem zasady naturalnego zejścia  Natychmiast zlikwidować wszelkie szatańskie szczepienia i ograniczenia  naszej  niezbywalnej wolności