Wydarzenia Cieszyn

30. finał WOŚP – co w Cieszynie?

Do jubileuszowego, 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało coraz mniej czasu. Orkiestra pod wodzą Jurka Owsiaka w całej Polsce i na świecie zagra już 31 stycznia. Zebrane środki zostaną przekazane na zapewnienie najlepszej diagnostyki i leczenia wzroku u najmłodszych.

Na swoich kanałach w social mediach Cieszyński Sztab Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przedstawił listę wydarzeń, które będą się odbywać na terenie miasta w dniu finału. Będą koncerty, licytacje, atrakcje dla najmłodszych, ale nie zabraknie również jakże istotnego kursu pierwszej pomocy.

Centrum imprezy jak co roku będzie zlokalizowane na Rynku w Cieszynie, ale w innych częściach miasta również będzie się działo. Na scenie zobaczymy 8 lat w Tybecie, Pytki Doś i wiele innych, zaprezentuje się miasteczko OSP. W Alei Łyska będzie można spróbować swoich sił w morsowaniu w Olzie.  Na Wzgórzu Zamkowym odbędzie się  spacer historyczny o Piastach.

W Domu Narodowym będzie można skorzystać m.in ze strefy dla najmłodszych. O 19.30 odbędzie się pokaz dorocznego Światełka do nieba w wykonaniu Teatru Ognia.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HERMENEGILDA
HERMENEGILDA
5 miesięcy temu

Ciekawa jest ta rozgrzewka z belgijką, oby nie z Brukselką, może być Antwerpijka.

HERMENEGILDA
HERMENEGILDA
5 miesięcy temu

Orkiestrwa mać zagra i w Cieszynie tylko nie wiadomo kto przyjdzie i czy w ogóle ktoś przyjdzie jako, że według niektórych co jeszcze będą się produkowali, ma nie przyjść nikt. Ten harmonogram dobrze by było aby można było powiększyć sobie.

HERMENEGILDA
HERMENEGILDA
5 miesięcy temu
Reply to  HERMENEGILDA

Ach głupia ja, poniżej nie da się powiększyć a powyżej jest i duży.