Cieszyn Na sygnale

44-latek z 80 gramami dopalaczy. Wpadł w Kończycach Wielkich

Fot. KPP w Cieszynie

Kryminalni z Cieszyna przejęli blisko 80 gramów dopalaczy. 44-latek posiadał część niedozwolonych substancji przy sobie, resztę ukrywał w łóżku hotelowego pokoju. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego cieszyńskiej komendy, zajmujący się na co dzień zwalczaniem narkotykowego procederu, w wyniku pracy operacyjnej dotarli do mężczyzny, który przebywał na terenie powiatu cieszyńskiego. Tym razem dzięki zebranym informacjom zatrzymali 44-latka bez stałego miejsca zamieszkania w Polsce, który mógł posiadać narkotyki. Miało to miejsce w Kończycach Wielkich.

– Kierowca renaulta wyraźnie był zaniepokojony nieoczekiwaną policyjną kontrolą. Nie potrafił opanować zdenerwowania, co sprawiło, że przyznał się, iż posiada przy sobie kilka gramów dopalaczy. 44-latek został zatrzymany, a stróże prawa pojechali sprawdzić jego mieszkanie. W trakcie przeszukania wynajmowanego przez niego pokoju, znaleźli schowane w łóżku blisko 80 gramów nowej substancji psychoaktywnej, z której można sporządzić ponad 250 działek dilerskich.

Zatrzymany mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości nowych substancji psychoaktywnych. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator wydał wobec podejrzanego nakaz informowania o zmianie miejsce pobytu, zakaz opuszczania terenu powiatu oraz zdecydował o oddaniu podejrzanego pod dozór policyjny – mówi Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenek
Zenek
1 rok temu

Nie ma najważniejszej odpowiedzi, na najbardziej nurtujące pytanie. Co chłop robił w Kończycach Wielkich?

Krys
Krys
1 rok temu
Reply to  Zenek

Na isto na Babilonie izbeczke wynajmowoł