Bielsko-Biała Na sygnale

Z ostatniej chwili! Zderzenie motocyklisty z samochodem. Nastolatek przeleciał nad autem! | ZDJĘCIA

Po południu na ul. Bielskiej w Buczkowicach nastoletni motocyklista uderzył w tył samochodu, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Wskutek uderzenia nastolatek przeleciał nad autem. Na miejsce wysłano wszystkie służby. Poszkodowanego odwieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania ul. Bielskiej z ul. Woźną, zgłoszenie wpłynęło z WCPR o godz. 16.49. 17-latek, kierujący motocyklem marki Yamaha o pojemności 125 cm, jadąc ul. Bielską w kierunku Mesznej, uderzył w tył samochodu osobowego marki Seat, który zatrzymał się przed przejściem w celu przepuszczenia pieszego. Wskutek uderzenia nastolatek przeleciał nad samochodem osobowym kierowanym przez kobietę. Poszkodowanemu udzielono pomocy i zabrano do szpitala. Ambulans pojechał na sygnałach.

Policjanci sporządzili dokumentację, kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń nastolatka.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uprzątnięciu jezdni i kierowania wahadłowym ruchem aut.

W akcji uczestniczył zastęp straży pożarnej z JRG1, dwa zastępy z OSP Buczkowice, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji Komisariatu Policji w Szczyrku i WRD. W pierwszej fazie akcji odcinek ul. Bielskiej był zablokowany w obu kierunkach, później ruch pojazdów odbywał się wahadłowo.

google_news
Kronika Beskidzka prasa