Na ul. 3 Maja w Bielsku-Białej doszło do zderzenia autobusu MZK i dwóch osobówek. Jedna z nich dachowała. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Kraksa miała miejsce około godz. 11.40. Jako pierwszy pomocy poszkodowanym udzielił ratownik motoambulansu, a chwilę później dojechały jeszcze dwie karetki.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą zdarzenia jest młody mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Kia. Jechał on za autobusem i chcąc wyminąć pojazd, który zatrzymał się na przystanku, wymusił pierwszeństwo na pojeździe marki Renault. Ten ostatni samochód wylądował na dachu.
Wkrótce więcej informacji





