Na sygnale Oświęcim

Śmiertelny wypadek w Przeciszowie

Fot. KPP Oświęcim

Wczoraj (26 czerwca) doszło do tragicznego w skutkach wypadku na drodze krajowej nr 44 w Przeciszowie, w którym zginął 75-letni mężczyzna.

Po godzinie 15.00 ze stacji paliw przy ulicy Krakowskiej wyjeżdżał Volkswagenem 75-latek z Przeciszowa.

– Jak ustalili policjanci zderzył się z Seatem, który kierował 21-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego. W wyniku zderzenia poważnych obrażeń ciała doznał kierowca Volkswagena. Pomimo natychmiastowo przeprowadzonej reanimacji jego życia nie udało się uratować. W trakcie prowadzonego śledztwa ustalone zostaną szczegółowe okoliczności tej tragedii drogowej – informuje aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

google_news
Kronika Beskidzka prasa