Bielsko-Biała Cieszyn Na sygnale Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Akcja “SMOG”

Fot. KPP Cieszyn

Dzisiaj o 6.00 rozpoczęła się policyjna akcja “SMOG” polegająca na eliminowaniu z ruchu pojazdów, których zły stan techniczny powoduje większą emisję spalin (nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego).

Przy okazji funkcjonariusze będą zwracać uwagę na usterki, które mogą zagrażać bezpieczeństwu jazdy, obowiązek zapinania pasów i stan trzeźwości kierowców.

Przedsięwzięcie ma też mieć walor edukacyjny. – Policjanci będą przypominać kierującym, że dający się we znaki smog, to również zasługa niesprawnych technicznie pojazdów, emitujących spaliny o nadmiernej toksyczności – mówi Mirosława Piątek, rzeczniczka prasowa żywieckiej policji.

Akcja obejmuje cały kraj i potrwa do 22.00.

 

Sarni_karta
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
agaton
agaton
2 lat temu

teraz policja zgodnie z tym do czego jest powołana powinna się zająć oszustami w białych kitlach wystawiającymi lewe zwolnienia i potwierdzającymi nieprawde a chorowici mundurowi powinni stanąć przed uczciwymi komisjami lekarskimi ,które zdecydują czy mogą dalej pełnić służbę.chociaż 25 lat nieróbstwa jakoś im przeleci

Jerzy W
Jerzy W
2 lat temu

Serdecznie dziękujemy wspaniałej redaktor za poinformowanie wszystkie strony zainteresowane że w/w akcji potrwa w dniu dzisiejszym do godz 22 wobec tego rozumiemy że po godz 22 możemy ruszyć niesprawnym pojazdem itd. Jednocześnie jesteśmy zainteresowani jak przebiegła sterylizacja ciała ze względu na dziwną odmianę choroby Jednocześnie w Vademecum lekarza brak wzmianki o chorobie jak dotknęła w skutek nieszczęścia biednych zapracowanych służb mundurowych Postaram się pomodlić w intencji biednych schorowanych pracowników służb mundurowych .

Maćko
Maćko
2 lat temu
Reply to  Jerzy W

Lecz się psycholu!

Jerzy W
Jerzy W
2 lat temu

Patrolować konkretnie i rzeczowo w nocy celem wyeliminowania Smogu z posesji prywatnych domów .Wszyscy wiedzą służb mundurowych w nocy specjalnie nie widać aby patrolowały swoimi pojazdami przydzielony teren patrolowania .

Jerzy W
Jerzy W
2 lat temu

Dziękuję za informację jednocześnie mogę zatrzymać SMOG z posesji prywatnych domów nie do mnie należy to zadanie za to są odpowiedzialne wszystkie służby mundurowe . Życzę miłej wydajnej i owocnej pracy . Wiadomo lenistwo to grzech a grzechu należy się wystrzegać .