Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec

Aktorzy poszukiwani. Casting w Domu Narodowym

Fot. Natalia Tokarska

– Lubisz teatr? Interesuje Cię aktorstwo? Chcesz spróbować swoich sił na scenie? Nie wahaj się, tylko przyjdź na casting do grupy teatralnej działającej w COK „Dom Narodowy”. Spełnij swoje marzenia i zacznij przygodę z teatrem razem z nami – zachęcają organizatorzy

Organizatorem jest Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy”, a termin castingu wyznaczono na 20 maja od 17.00. Kandydaci zostaną poinformowani o dokładnej godzinie przesłuchania drogą mailową. Celem castingu jest wyłonienie osób do zagrania roli żeńskiej i męskiej w nowej sztuce teatru amatorskiego, działającego przy COK „Dom Narodowy”. Do ról poszukiwane są osoby młode w wieku 16-30 lat. Dopuszcza się możliwość zgłoszenia na casting osób w wieku powyżej 30 lat z szansą obsadzenia w rolach osób dojrzałych.

Warunkiem udziału w castingu jest nadesłanie zgłoszenia na adres e-mail: [email protected] Druk zgłoszenia znajduje się w osobnym załączniku na stronie www.domnarodowy.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń do 18 maja. Od kandydatów wymaga się przedstawienia na scenie dowolnie wybranego, krótkiego tekstu literackiego (około 2 minuty). Zwycięzców wyłoni komisja konkursowa.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments