Cieszyn Kultura i rozrywka

Aktorzy wkroczą na scenę. Błaszczyk, Lichota, Deskur i Żurawski w Cieszynie

Teatr Adama Mickiewicza nie zwalnia tempa, niezmiennie zaskakując widza swoimi propozycjami w postaci koncertów i spektakli. Już 10 lutego o 18:00 i 20:15 na tutejszej scenie wystąpią Waldemar Błaszczyk, Leszek Lichota, Andrzej Deskur i Michał Żurawski. Zagrany zostanie spektakl “Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza”.

To komedia o wielkiej energii i dynamice. Główną osią jest pokój hotelowy, gdzie wieczorem spotykają się przypadkowo czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Powód pojawienia się każdego w tym miejscu jest inny, podobnie jak inne są oczekiwania panów w temacie startu. Tak naprawdę, oprócz triathlonu, wszystko ich dzieli. Mają odmienne doświadczenia życiowe, inne poglądy, ale też różniące się od siebie charaktery i temperamenty. Każdego z nich śmieszy co innego. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nigdy się nie dogadają, ale absurdalne zdarzenia prowadzą do porozumienia, z którego później rodzi się prawdziwa męska przyjaźń.

Spektakl w reżyserii Piotra Nowaka, który pojawia się również w obsadzie wymiennej, jest gwarancją miłego wieczoru pod znakiem rozrywki  wysokiej jakości.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments