Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

KONKURS | Ależ to będzie weekend! Zgarnij bilety na Moto Show!

Fot. Artur Jarczok

To będzie niesamowity weekend w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej i na terenach przyległych. 9 i 10 lipca odbędzie się tu jedna z największych imprez motoryzacyjnych nie tylko w regionie, ale i w Polsce.

Moto Show Bielsko-Biała to między innymi międzynarodowe targi motoryzacyjne. – Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a naprawdę będzie co oglądać i na czym zawiesić oko – komentuje Piotr Bujok, organizator wydarzenia.

Będą superszybkie bryki, amerykańskie klasyki, których na co dzień nie zobaczymy na naszych drogach, będą auta modyfikowane, motocykle i wiele innych. Nie zabraknie licznych atrakcji i na własnej skórze będzie można poczuć niesamowity dreszczyk emocji. Będzie można usiąść na fotelu pasażera największego Monster Trucka na świecie, jednego ze specjalnie przystosowanych samochodów do driftu, a także pofrunąć helikopterem!

KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na jeden z wybranych dni Moto Show Bielsko-Biała. Otrzymają je osoby, które odpowiedzą na pytanie: jak nazywa się wyścig samochodów, które skończyły swój żywot na złomowisku?

Należy także jak najciekawiej opisać, namalować lub pokazać swój samochód marzeń.

Odpowiedzi należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać Moto Show.

Bilety będzie można będzie odebrać do piątku, 8 lipca w redakcji przy ulicy Żywieckiej 118 w Bielsku-Białej.

Konkurs rozstrzygniemy 5 lipca.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments