Wydarzenia Żywiec

Ambasador Kanady odwiedzi Szpital Żywiec

Ambasador Kanady w Polsce Leslie Scanlon. Fot. Twitter CanadaPolska

Ambasador Kanady w Polsce Leslie Scanlon odwiedzi dzisiaj (15 czerwca) Szpital Żywiec, który prowadzi firma InterHealth Canada.

Jak informuje Karolina Kocięcka, specjalista ds. komunikacji w Szpitalu Żywiec, w spotkaniu z ambasador udział wezmą między innymi wicewojewoda śląski Jan Chrząszcz, przedstawiciele banku BGK i Narodowego Funduszu Zdrowia, starosta żywiecki Andrzej Kalata i burmistrz Żywca Antoni Szlagor. Około 13.40 zaplanowano wspólne sadzenie drzew przez wszystkich przybyłych gości.

Pani ambasador to życzliwa, pełna energii kobieta, która nie boi się wyzwań i promuje swój kraj pod względem wartości oraz kultury. Znana jest ze swojego nowoczesnego podejścia do ekologii i innowacyjnych rozwiązań – podkreśla Karolina Kocięcka.

KB_starsza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
1 miesiąc temu

Dobrze, że są takie osoby jak pani Ambasador, które dzielą się kulturą i wartościami swojego kraju. Nie dość, że się dzieli, to jeszcze pomaga. Dobrze, że szpital jest wspierany przez taką osobę. Jest to jeden z nowocześniejszych szpitali jaki kiedykolwiek widziałem.

Last edited 1 miesiąc temu by Krzysztof