Na sygnale Wadowice

Złodziej drewna z amfetaminą

Fot. KPP Wadowice

Po blisko trzech miesiącach śledztwa policjanci zatrzymali mieszkańca Andrychowa, który wyciął i ukradł drzewo. Ale to nie wszystko, bo znaleziono przy nim amfetaminę.

Jak informuje wadowicka policja pod koniec września funkcjonariusze z Andrychowa zostali powiadomieni o kradzieży kilku drzew z prywatnej działki na terenie miasta.

Sprawca wykorzystując nieobecność właściciela wyciął mu trzy dęby i cztery olchy o łącznej wartości ponad 2 800 zł. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że związek z kradzieżą może mieć 45-letni mieszkaniec Andrychowa. Policjanci weszli na teren jego posesji, gdzie natrafili na część skradzionego drewna. Ponadto w trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci znaleźli ponad 150 woreczków foliowych z amfetaminą o łącznej wadze ponad 141 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty kradzieży i posiadania narkotyków, do których się przyznał. Prokuratura Rejonowa w Wadowicach zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za popełnione przestępstwa podejrzanemu grozi nawet do 5 lat więzienia – zaznaczają policjanci z Wadowic.

Fot. KPP Wadowice

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pilarz
Pilarz
1 rok temu

te drzewa to chyba z recyklingu, że 2800