Bielsko-Biała Na sygnale

CBŚP zatrzymało podejrzanego o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Mamy wideo z akcji

Bielscy policjanci wraz z śledczymi z Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali 23-letniego bielszczanina podejrzanego o śmiertelne pobicie młodego mężczyzny. Zatrzymany to Rafał M., osoba związana ze środowiskiem pseudokibiców jednego z lokalnych klubów sportowych.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce 6 lutego 2016 roku w Bielsku-Białej.

Jak przyznaje policja śledztwo trwało tak długo, bo sprawa była bardzo trudna do wyjaśnienia. – Świadkowie oraz osoby mające wiedzę na temat zajścia, nie chcieli współpracować z organami ścigania – tłumaczą śledczy.

Policjantów to jednak nie zniechęciło i bardzo skrupulatnie badali ostatnie chwile życia pobitego mężczyzny oraz okoliczności, w jakich doszło do tragedii. Zatrzymany mężczyzna w przeszłości wchodził już w konflikt z prawem (był podejrzany między innymi o dokonanie rozboju). Był także poszukiwany, w związku z podejrzeniem popełnienia oszustw internetowych.

23- latek ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu. Po zatrzymaniu został doprowadzony przed oblicze prokuratora, który przedstawił mu zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Natomiast decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
B-S
B-S
17 dni temu

Pytam o ściganie mafi

B-S
B-S
18 dni temu

Czy CBŚP zajmuje się też prześladowaniami na zlecenie mafii ?