Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn

Artyści wrócą na korty. Nadchodzi XVI edycja Beskid Cup

Na oficjalnych stronach jaworzańskiego Spa Hotelu Jawor i w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o XVI odsłonie Turnieju Tenisa Ziemnego Artystów Polskich. Wiadomo już, że zmagania sportowe, podczas których panuje jak co roku świetna atmosfera, odbędą się w pierwszej połowie sierpnia.

Stałych bywalców rzeczonej imprezy sportowej w na kortach, a także w ich okolicach, będzie można spotkać od 8 do 11 sierpnia. Informacje na temat uczestników Turnieju, którzy w tym roku pojawią się w Jaworzu będą stopniowo podawane w sieci bliżej terminu.

 

Wiadomo jednak, że niektórzy artyści mają owe wydarzenie sportowe zaznaczone w kalendarzu imprez stałych, więc można się spodziewać zawodników, dla których udział w wydarzeniu jest już tradycją. Do takich osób należą m.in. – Tomasz Stockinger,  Robert Janowski, Wojciech Dąbdrowski oraz Piotr Gąsowski. Wkrótce okaże się, czy to oni będą w tym roku w gronie uczestników.

Cykliczna impreza jest łakomym kąskiem nie tylko dla fanów tenisa, ale również dla łowców autografów, których na Turnieju od lat nie brakuje. Z okazji imprezy zjeżdżają się oni nie tylko z okolic, ale także z całej Polski.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
qwert
qwert
6 miesięcy temu

Niech korzystają póki jeszcze mogą! Już nie długo będą się delektowali dymem z pobliskiej spalarni.

przykład
przykład
6 miesięcy temu

Kobiet artystek nie ma? – jeśli i mikstowy turniej.

Po trzykroć żonaty
Po trzykroć żonaty
6 miesięcy temu
Reply to  przykład

Każda kobieta jest artystką.

chyba już tenis nieziemski
chyba już tenis nieziemski
6 miesięcy temu

nie chcę wiedzieć jaki jest artyzm gdy trzykrotnie żonaty zejdzie się z trzykrotną rozwódką