Bielsko-Biała Sport

Atakująca BKS-u kończy karierę

Fot. BKS

Katarzyna Konieczna ogłosiła zakończenie przygody z siatkówką. W poniedziałek rozegra ostatni albo przedostatni mecz w karierze.

To zależy od wyniku, bielszczanki w rywalizacji z Pałacem prowadzą 1:0, więc albo postawią kropkę nad i, albo trzeba będzie jechać na decydujący mecz do Bydgoszczy.

Tak czy inaczej w poniedziałek atakująca BKS-u rozegra ostatni mecz przed bielską publicznością, gdzie występowała przez dwa ostatnie sezony, w tym była kapitanem drużyny. Po meczu zaplanowano więc krótkie pożegnanie Pani Kapitan.

Ciepłe słowa pojawiły się już na stronie internetowej klubu. “Kasiu dziękujemy Ci za wszystko! Nie tylko za grę dla bialskiego klubu i za twoją piękną karierę, ale przede wszystkim za to, jaką jesteś osobą. Za twój uśmiech, żarty, pozytywne myślenie, którym zarażasz innych, dyspozycyjność, inteligentne podejście do wielu spraw, za to, że byłaś zawsze dobrym Duchem całego zespołu, który mógł się od Ciebie uczyć profesjonalizmu i podejścia do sportu, siatkówki i życia! I choć życzymy Ci powodzenia w dalszym życiu, to będziemy za Tobą tęsknić! Dzięki Kasia”!

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o