Wydarzenia Bielsko-Biała

Awantura na trybunach w Bielsku-Białej. Ochrona użyła gazu, interweniowała policja | ZDJĘCIA

Najpierw były utarczki słowne, później w ruch poszły plastikowe kubki. Ochrona zaczęła używać gazu, przed którym uciekali również kibice gospodarzy. Aby uspokoić sytuację, na obiekcie pojawiły się znaczne siły policji.

Wczorajsze spotkanie Rekordu z Pogonią oglądało z trybun ok. 150 sympatyków zespołu ze Szczecina. W drugiej połowie kilku najbardziej krewkich sympatyków Pogoni wszczęło awanturę z ochroną spotkania.

Po utarczkach słownych, z sektora kibiców gości w kierunku służb porządkowych polecały plastikowe kubki, a ochrona użyła gazu. Po chwili w sektorze pojawiły się znaczne siły policji.

Relacja z tego spotkania dostępna jest w artykule Takich emocji nikt się nie spodziewał. Rekord o krok od sensacyjnego zwycięstwa nad Pogonią!

bak

Zdjęcia: ARTUR JARCZOK

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Perun
Perun
3 miesięcy temu

Ooo sami ułani i miejscy fajterzy ale wystarczy że ogłoszą mobilizację i będą wszyscy na granicy stali od taka ułańska fantazja:)

Erwin
Erwin
3 miesięcy temu

Banda kiboli z exstra i I ligi jaki poziom taki gibol nasza liga to dno w UE a kibole to psychole.

sodomia
sodomia
3 miesięcy temu
Reply to  Erwin

zgoda, wina UE?, trza polexitu.

Ola
Ola
3 miesięcy temu
Reply to  Erwin

Trzeba pozamykać wszystkie stadiony a niby kopaczy naszej ligi wysłać do pracy nasza kadra to cała z zawodników co graja na zachodzie a nasza liga to jest do głupoli kiboli.