Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice

Aż 13 zgonów w Bielsku-Białej i powiecie bielskim

Fot. Ministerstwo Zdrowia

Smutne wiadomości przynosi dzisiejszy (17 kwietnia) raport zakażeń koronawirusem dla Bielska-Białej i powiatu bielskiego.

Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia w Bielsku-Białej odnotowano aż 9 przypadków śmiertelnych, z czego jedna osoba miała choroby współistniejące wraz z COVID-19, a osiem zmarło wyłącznie z powodu COVID-u. W ciągu minionej doby potwierdzono 70 nowych zakażeń u mieszkańców Bielska-Białej.

W powiecie bielskim zmarły 4 osoby. Jedna z nich miała choroby współistniejące wraz z COVID-19, a u trzech powodem śmierci był wyłącznie COVID. Nowe zakażenia potwierdzono u 52 mieszkańców powiatu bielskiego.

W całej Polsce ujawniono 15 763 nowych zachorowań i 616 przypadków śmiertelnych. Z kolei w województwie śląskim nowe zakażenia potwierdzono u 2 691 mieszkańców. Zmarło 106 osób (77 miało choroby współistniejące wraz z COVID-19, a 29 zmarło wyłącznie z powodu COVID-u).

Fot. Ministerstwo Zdrowia

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
25 dni temu

Okrutne żniwo tym razem głównie z powodu covid a nie chorób współistniejących. Nie znamy wieku zmarłych bo ministerstwo nie informuje ale boję się, że byli i młodzi.

Arek Barek
Arek Barek
24 dni temu
Reply to  Hermenegilda

To po prostu naturalna selekcja populacji zgodna z prawem naturalnego poczęcia i śmierci i nic więcej……….dodatkowo korzystna dla nowych emerytów Ingerencja tzw. służby zdrowia jest grzechem i powinna być zakazana