Wydarzenia Bielsko-Biała

B-B: Ostatni taki pokaz?

Fot. PB

W Sylwestra o północy na placu przed bielskim ratuszem zostanie zorganizowany tradycyjny pokaz ogni sztucznych. Możliwe, że już ostatni raz, bo jak pisaliśmy, prezydent miasta zwrócił się do mieszkańców z pytaniem czy Bielsko-Biała – wzorem innych miast – powinna wycofać się z organizacji pokazów pirotechnicznych.

Póki co dokładniej o północy 31 grudnia nad ratuszem rozbłysną jeszcze fajerwerki. Spektakl będzie trwał około 10 minut, lecz spowoduje spore zamieszanie w organizacji ruchu wokół placu Ratuszowego. I tak: wyłączony z ruchu będzie cały plac oraz parkingu nad rzeką Białą przy ulicy Dmowskiego od 16.00, 31 grudnia do 2.00, 1 stycznia 2019 roku. Nie będzie też można w tym czasie parkować w zatoczkach postojowych przy ulicy Dmowskiego. Natomiast na czas samego pokazu zamknięta dla ruchu zostanie ulica Dmowskiego na odcinku od ronda przy placu Ratuszowym do ronda przy ulicy Kierowej.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franuś
Franuś
3 lat temu

Worem innych miast niech Bielsko się nie wycofuje ale prezydent niech bardziej słucha woli mieszkańców. Chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby nie strzelano (na próbę) już tego Sylwestra. Nie zdążono się przygotować?